VAVEN

FİRMA PROFİLİ

VAVEN KALİBRASYON tamamen yerli sermaye ile 2011 yılında Kocaelide kurulmuştur. Hızla büyüyen Doğal Gaz sektöründe öncelikle Dağıtım Şirketlerinin çözüm ortağı olmayı kendine hedef koymuş şirket; Üst seviyede sektör tecrübesi bulunan kadrosuyla hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Doğal Gaz Sektörüne evsel gaz sayaçlarının periyodik muayene ve bakım onarım işleri ile başlayan VAVEN; 2015 yılında Sökme/Takma ve Nakliye Hizmetinide müşterilerine sunmaya başlamıştır. 2017 yılının ikinci yarısından itibaren Tüm Gaz Sayaçlarının Periyodik Muayene ve Kalibrasyonunu yapabilecek bir Merkez halini almıştır. Sayaçların, Sahada Değişimi, Nakliyesi ve Kalibrasyon süreçleri VAVEN bünyesinde gerçekleşmektedir. Bu yönü ile Türkiyede ilk ve Tek firma olma özelliği ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

MİSYONUMUZ

Hizmet ağımıza dahil olmuş ve olacak tüm müşterilerimize sosyal ve hukuki sorumluluklarımızın bilincinde, çevreye saygılı, insan odaklı, güvenli, kaliteli ve sürekli hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Enerji ve çevreyi; ilerleme ve gelişmenin bir parçası görerek, sektöründe kıyas kabul edilen ve tüm paydaşları için değer üreten bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

VAVEN olarak ulusal ve uluslararası deney ve Kalibrasyon hizmetleri alanında hizmetlerini bağımsızlık, tarafsızlık, dürüstlük ve gizlilik içerisinde yürüten; lider ve örnek alınacak bir kuruluş olarak; Müşteri ihtiyaç ve taleplerini tam olarak, zamanında, ekonomik ve sürekli bir şekilde karşılamayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve her alanda sürekli iyileştirmeyi, Hizmetlerini ulusal ve uluslararası geçerliliği kabul edilen standart, metot ve kurallar uygun olarak gerçekleştirmeyi, Bu Hizmetlerini herhangi bir ayrım yapmadan, standartlara uygun şeffaf bir ortamda yapmayı, TS EN ISO 9001:2008 ve TS EN ISO / IEC 17025 Standartlarına uygun sürekli gelişme ve iyileşme sağlamayı ve bunun için her türlü desteği vermeyi, Ölçüm teknikleri ve kalite sistemlerinde gelişen teknolojileri izlemeyi, müşteri beklentileri ve sektörel gereklilikleri karşılamayı, Personelin teknik yeterliliğini sağlamayı, verimliliğini artırmak için gerekli yatırımları yapmayı ve bu amaçla ilgili gerekli kaynakları sağlamayı, kuruluşumuz KALİTE POLİTİKASI olarak benimsemekte ve taahhüt etmektedir.

5
Bölge
16
Ekip
35
Personel
600
Sayaç

VAVEN KURUMSAL

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için firma profilimizi inceleyebilirsiniz.